Chelatacja Olsztyn — Doktor Siwik

Interesuje Cię chelatacja w Olsztynie? To wysoce skuteczny zabieg polegający na usunięciu blaszek miażdżycowych z naczyń krwionośnych. Z organizmu usuwane są wszystkie metale ciężkie. Jest to całkowicie nieoperacyjna metoda, dzięki czemu nie wiąże się ona z późniejszą długą rekonwalescencją. Z chelatacji skorzystać mogą osoby zmagające się z chorobami sercowo-naczyniowymi. 

Jak przebiega chelatacja w Olsztynie? Osoba wykonująca zabieg dostarcza dożylnie sole chelatujące. Łączą się z toksynami i wytwarzają związki, które pozytywnie wpływają na zdrowie pacjenta. Nie pozostają jednak w organizmie — usuwane są wraz z moczem. 

Chelatacja EDTA Olsztyn jest zabiegiem przeprowadzanym przez specjalistę — Doktora Siwika. Doskonałe rezultaty są możliwe do osiągnięcia dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Doktora, który stosuje terapię chelatową w schorzeniach miażdżycowych układu sercowo – naczyniowego, chorobach degeneracyjnych i zaburzeniach neurologicznych. 

Zabieg chelatacji — kiedy jest wskazany? 

Chelatację należy wykonać w momencie wystąpienia schorzeń spowodowanych wystąpieniem w organizmie metali ciężkich. Mogą to być między innymi nowotwory, miażdżyca, a także choroby wynikające z autoagresji.  

Czy wiesz, że metale ciężkie gromadzą się w organizmie także przez środowisko? Znajdują się we wdychanym powietrzu, wodzie lub pożywieniu. Nawet przy ich niewielkiej nadwyżce staną się toksyczne. Aby je usunąć, zabieg możesz wykonać także profilaktycznie — warto decydować się na niego regularnie, by nie dopuścić do powstania poważnych schorzeń. Zyskaj zdrowie dzięki chelatacji w Olsztynie — skontaktuj się z nami i umów na pierwszy zabieg.

chelatacja-bialystok-9

Poznaj zalety chelatacji EDTA | Olsztyn 

  • W naszym gabinecie zachowujemy pełne standardy bezpieczeństwa podczas wykonywania zabiegów oraz przechowywania produktów medycznych. Każdy element zabiegów przeprowadzany jest przez wykwalifikowany personel, który od lat specjalizuje się w chelatacji. 
  • Nasze doświadczenie sięga już 20 lat. Przez okres naszego działania wykonaliśmy ponad 200 000 zabiegów — naszą skuteczność potwierdzają zadowoleni pacjenci, których zdrowie uległo poprawie
  • Podczas zabiegu pacjenci mają możliwość telefonicznego lub osobistego kontaktu z lekarzem — to okazja do kontroli stanu pacjenta lub zadania dodatkowych pytań 
  • Przed wykonaniem zabiegu należy przeprowadzić kilka niezbędnych badań — wykonasz je na miejscu, w naszym gabinecie. To duża wygoda! 
  • Indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta — analizujemy wyniki oraz historię choroby. Następnie szukamy najefektywniejszych sposobów leczenia. 
  • Liczą się dla nas nie tylko jak najlepsze wyniki — dbamy o przyjazną atmosferę w trakcie wykonywania zabiegu. Zależy nam, by każdy pacjent czuł się u nas jak najbardziej komfortowo! 

Nasza placówka | Chelatacja w Olsztynie

Zabiegi przeprowadzamy w NZOZ OL – MED (ul. Janowicza 30a, Olsztyn). To jedna z naszych kilku placówek — lokalizację pozostałych sprawdzisz na naszej stronie internetowej. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na numer telefonu 604 450 000

Nasze placówki
NZOZ CHEL - MED
ul. Dzika 4a, Warszawa
Rejestracja: 662 444 466
Dr Siwik: 604 450 000
Białostockie Centrum Chelatacji
ul. Rzymowskiego 43/28, Białystok
Dr Siwik: 604 450 000
NZOZ OL - MED
ul. Janowicza 30a, Olsztyn
Dr Siwik: 604 450 000