Chelatacja Białystok

Zabieg chelatacji w Białymstoku to nieoperacyjna metoda usuwania blaszek miażdżycowych z naczyń krwionośnych. Skuteczny sposób walki z chorobami sercowo-naczyniowymi. Po jego zastosowaniu organizm zostaje odtruty ze wszelkich toksycznych metali ciężkich. 

Polega na dożylnym dostarczeniu związków chelatujących — na przykład soli EDTA. Ich działanie opiera się na połączeniu z toksynami, a następnie wytworzeniu związków, które są możliwe do bezpiecznego usunięcia wraz z moczem. 

Chelatacja EDTA w Białymstoku przeprowadzana jest przez Doktora Siwika, specjalisty z ponad 20-letnim doświadczeniem, który stosuje terapię chelatową w schorzeniach miażdżycowych układu sercowo – naczyniowego, chorobach degeneracyjnych i zaburzeniach neurologicznych.

Kiedy warto wykonać chelatację? 

Chelatacja wykonujemy w przypadku zatrucia organizmu metalami ciężkimi i wystąpieniem spowodowanymi nimi schorzeń. Zaliczają się do nich: nowotwory, miażdżyca oraz choroby z autoagresji.

Możesz także wykonać ją profilaktycznie, aby usunąć metale ciężkie nabyte ze środowiska. Przedostają się one do naszego organizmu poprzez powietrze, spożywaną przez nas żywność — na przestrzeni lat wyrządzają szkody w Twoim organizmie. Dlatego warto usunąć je w jak najkrótszym czasie. Wybierz chelatację w Białymstoku i zyskaj poprawę swojego zdrowia. 

Dlaczego warto wykonać chelatację EDTA w Białymstoku? 

  • Posiadamy największe doświadczenie w Polsce — przez 20 lat działalności wykonaliśmy ponad 200 000 zabiegów. 
  • Podczas przeprowadzania leczenia pacjenci mogą stale kontaktować się z lekarzem — osobiście oraz telefonicznie. 
  • Wszystkie badania wykonasz na miejscu, w naszym gabinecie, podczas jednej wizyty. 
  • Indywidualne podejście do pacjenta — dokładnie analizujemy wyniki przeprowadzonych badań i historię choroby, dzięki czemu jesteśmy w stanie znaleźć najefektywniejszy sposób leczenia. 
  • Wyszkolony personel posiada szeroką wiedzę na temat terapii oraz samego przeprowadzania zabiegu. Wiemy jak sprawić, by był on komfortowy dla pacjenta! 
  • Przestrzegamy najwyższych standardów bezpieczeństwa w zakresie przeprowadzanych zabiegów oraz przechowywania produktów medycznych. 

Gdzie wykonujemy zabieg chelatacji w Białymstoku? 

Zabiegi przeprowadzane są przez nas gabinecie w Białostockim Centrum Chelatacji (ul. Rzymowskiego 43/28, Białystok). Istnieje także możliwość na wykonanie ich w innych miastach podanych na naszej stronie internetowej. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc na numer telefonu 604 450 000. Odpowiemy na Twoje pytania dotyczące przyszłego zabiegu i umówimy termin jego przeprowadzenia. 

Zaufaj doświadczeniu i szerokiej wiedzy z zakresu chelatacji. Zyskaj zdrowie i pozbądź się metali ciężkich z organizmu. 

Nasze placówki
NZOZ CHEL - MED
ul. Dzika 4a, Warszawa
Rejestracja: 662 444 466
Dr Siwik: 604 450 000
Białostockie Centrum Chelatacji
ul. Rzymowskiego 43/28, Białystok
Dr Siwik: 604 450 000
NZOZ OL - MED
ul. Janowicza 30a, Olsztyn
Dr Siwik: 604 450 000